Stomatologia estetyczna

Pozwala na osiągnięcie efektu perfekcyjnego uśmiechu. Nowoczesna stomatologia daje możliwość poprawy wyglądu zębów poprzez zmianę koloru i kształtu.  Osiągamy to przez zastosowanie licówek, koron oraz wybielania. 

 

Stomatologia zachowawcza

Zajmuje się metodami zachowania zębów w ich naturalnym kształcie i kolorze. Obecnie leczenie ubytków próchnicowych stało się całkowicie bezbolesne, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów może być wykonane w bardzo estetyczny sposób, przywracając im ich naturalne właściwości. Materiały do wypełnień posiadają szeroką gamę kolorów, która pozwala na ich perfekcyjne dopasowanie do koloru zęba pacjenta.

 

Chirurgia stomatologiczna

To nie tylko usuwnie zębów. W ramach tej specjalności wykonujemy cały szereg zabiegów w obszarze obejmującym jame ustną. Wszystkie zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym.

 

Endodoncja

Leczenie endodontyczne, stosowane w przypadku próchnicy powikłane jzapaleniem, martwicą czy zgorzelą miazgi zębowej polega na usunięciu z  komory i kanałów korzeniowych zęba zainfekowanej lub martwej miazgi,mechanicznym poszerzeniu i odkażeniu kanałów oraz szczelnym ich wypełnieniu specjalnymi materiałami.

Cennik