Stomatologia

Zajmuje się metodami zachowania zębów w ich naturalnym kształcie i kolorze.Materiały do wypełnień posiadają szeroką gamę kolorów, która pozwala na ich perfekcyjne dopasowanie do koloru zęba pacjenta.

Implanty

Doskonały efekt estetyczny i naturalny wygląd uzębienia.

O nas

O nas

Witam Państwa na mojej stronie internetowej.

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Posiadam specjalizację ze stomatologii ogólnej.

Od ponad 20-tu lat prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną.

Systematycznie i z pasją podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, wzbogacam wiedzę i doskonalę umiejętności uczestnicząc w kursach, warsztatach i sympozjach. Wprowadzam do swojej pracy najlepsze i sprawdzmodx materiały i urządzenia.

Stomatologia to moja wielka pasja. Ogromnie się cieszę, że  mam zawód dzięki któremu mogę pomagać ludziom w poprawianiu i dbaniu o swoje zdrowie i wygląd jamy ustnej.

Podejmując leczenie moich pacjentów staram się, aby przywracaniu funkcji zawsze towarzyszyło przywracanie pięknego uśmiechu. Dlatego też w celu interdyscyplinarnego rozwiązywania problemów korzystam z wielu dziedzin nowoczesnej stomatologii. 

Doskonałe rezultaty leczenia uzyskuję również dzięki perfekcyjnemu wykonawstwu współpracujących ze mną laboratoriów protetycznych.

Wraz z moim persmodxlem dokładam wszelkich starań, aby profesjonalizm, komfort i bezpieczeństwo towarzyszyły każdemu pacjentowi.

Zachęcam do odwiedzenia mojego gabinetu w Koszalinie przy ulicy Szymanowskiego 26. Pierwsza wizyta kontrolna jest bezpłatna i niezobowiązująca. W przypadku konieczności leczenia, bądź chęci ze strony pacjenta zmian o charakterze estetycznym zaproponuję najlepsze z możliwych rozwiązań. Bez starchu,płaczu i pośpiechu.

 

 

     Serdecznie zapraszam
lek.stom. Jadwiga Siedlecka

Doświadczenie i zaufanie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam molestie nisl rhoncus, volutpat dolor ultricies, pulvinar augue. Etiam at elit vitae ligula fermentum rutrum. Cras ac congue neque. Aliquam malesuada, tortor elementum tristique porta, ipsum sapien bibendum arcu, eu molestie magna orci posuere arcu.

Skontaktuj się z nami!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus at urna rutrum, pretium felis sed, congue leo.

.

Stomatolog Koszalin, Dentysta, Implanty i protetyka

dr stomatolog Jadwiga Siedlecka, dr stomatolog Hanna Siedlecka

Karola Szymanowskiego 26, 75-900 Koszalin

email: gabinet@stomatologsiedlecka.pl